Програма мобільності з University of Tübingen (Тюбінген, Німеччина)

Розпочато приймання заявок на участь у програмі мобільності з University of Tübingen (Тюбінген, Німеччина).

До участі у конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів денної форми навчання спеціальностей «хімія», «фармація, промислова фармація»

«педагогіка», «біологія», «науки про Землю», «економіка», «право», «філософія», «фізика», «математика», «інформаційні системи та технології», «політологія», «соціологія», «психологія», «філологія».

До участі в конкурсі не допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня четвертого курсу.

Мобільність має бути реалізована в другому семестрі 2024-2025 навчального року.

Подати заявку можна до 10 жовтня 2024 року.

Деталі http://www.erasmus.onu.edu.ua/uk/786-novij-konkurs-dlya-zdobuvachiv-na-uchast-u-programi-mobilnosti-z-university-of-tubingen-tyubingen-nimechchina-2