Кафедра аналітичної та токсикологічної хімії

історія кафедри naukova robota навчальні дисципліни навчально-методичні видання

emblema fakulteta2Адреса кафедри:
вул. Єлісаветинська (Щепкіна) 14, Одеса, 65026, Україна.
телефон: (048) 723-82-22

Sherbakova
Завідувач кафедри – Щербакова Тетяна Михайлівна
кандидат хімічних наук, доцент, Scopus Author ID 7003514762

Викладачі кафедри:

Хома Руслан Евгенійович

Хома Руслан Євгенійович -
доктор хімічних наук, професор
Scopus Author ID 8920719900

Топоров Сергій Васильович

Топоров Сергій Васильович -

Гузенко Олена Михайлівна

Scopus Author ID 23489221900

Rachlitskaya

Рахлицька Олена Михайлівна
Scopus Author ID 57206896775

Снігур Денис Васильович

Снігур Денис Васильович -
Scopus Author ID 56447119400

Рівень наукової та професійної активності НПП (згідно постанови КМУ від 30 грудня 2015 р. № 1187)

Навчально-допоміжний персонал:

• Зуєва Ірина - зав. лабораторією
  • Ковальова Анастасія Георгієвна - фахівець І категорії
  • Трокай Інна Іванівна - фахівець І категорії

Аспіранти:

Кафедра забезпечує викладання основних та вибіркових курсів для здобувачів освіти факультету хімії та фармації, які навчаються за спеціальностями 102 «Хімія», 014.06 «Середня освіта (Хімія)», 226 «Фармація, промислова фармація», а також для здобувачів  біологічного та геолого-географічного факультетів спеціальностей 091 «Біологія» та 103 «Науки про землю»

Стажування та підвищення кваліфікації викладачів кафедри

Викладачі кафедри аналітичної та токсикологічної хімії підвищують рівень педагогічної і наукової підготовки, опановуючи новітні освітні технології та методи викладання, а також набувають досвід науково-дослідної діяльності, шляхом стажування у провідних ЗВО (Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка; Національний університет “Одеська політехнікаˮ; Фізико-хімічний інститут імені О. В. Богатського НАН України, ТДВ «ІНТЕРХІМ»).

2024 рік

2023 рік