slider1

ВІТАЄМО НА ФАКУЛЬТЕТІ ХІМІЇ ТА ФАРМАЦІЇ
Навчаючись на факультеті, Ви здобудете глибокі та різнобічні знання з хімії та фармакології, опануєте найсучасніші методи дослідження складу, будови та властивостей речовин, вивчите технологічні процеси хімічного та фармацевтичного виробництва, а також оволодієте сучасними технологіями викладання хімії.

slider2
facultet_2.jpg
previous arrow
next arrow

dekan menchuk

Декан факультету хімії та фармації
Менчук Василь Васильович
кандидат хімічних наук, доцент

Привітання декана

У житті  кожної людини бувають моменти, коли необхідно ухвалювати дуже важливі для себе рішення. Зараз Ви визначаєте: ким бути?  Питання не дозвільне. Ви молоді, не маєте життєвого досвіду й вам намагатимуться допомогти у виборі батьки, вчителі, друзі. Це природно, вислухайте їх поради спокійно. Але остаточний вибір зробіть самі, з обліком своїх особистих інтересів, знань і вмінь. Адже це надовго, а може на все життя. Будь – яка професія гарна й потрібна суспільству. Впевнений, що Ви зможете досягти великих успіхів за умови, якщо будете любити свою професію та віддаватися їй сповна.

Детальніше 

Hide Main content block

Останні новини

27.06.2024 р. о 11:30 відбудеться захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 102 Хімія Жуковецької Олени Михайлівни.

Шановні колеги!
27.06.2024 р. о 11:30 відбудеться засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 55.102.2024.
Порядок денний:
Захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 102 Хімія Жуковецької Олени Михайлівни.
Тема дисертації: «Хімічно-ініційована міцелярна екстракція та її застосування для концентрування і визначення Германію(IV) спектроскопічними методами»
Науковий керівник: Гузенко Олена Михайлівна, кандидат хімічних наук, доцент, доцент кафедри аналітичної та токсикологічної хімії, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова.

Детальніше...

Захист магістерських робіт за спеціальністю 226 Фармація, промислова фармація

17.06.2024 - 20.06.2024 на факультеті хімії та фармації відбулася важлива, визначна історична та урочиста подія – перший захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація».

Детальніше...

Додаткова реєстрація на іспити в магістратуру та аспірантуру

Розпочався додатковий період реєстрації майбутніх магістрантів та аспірантів для участі в додатковій сесії ЄВІ та ЄФВВ.

Детальніше...

Зустріч деканів факультетів ОНУ Мечникова у пресцентрі "Одесит"

🔵 Університет в інформаційному просторі: чотири декани з ОНУ Мечникова у пресцентрі "Одесит" розповіли про очолювані ними факультети та вступну кампанію 2024 у контексті підготовки Університетом фахівців для відновлення України.

Детальніше...

Приймання заявок на участь у програмі мобільності із University of Gdańsk

🔵 Розпочато приймання заявок на участь у програмі мобільності із University of Gdańsk

🔵 До участі в конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня денної форми навчання спеціальностей«хімія», «біотехнологія та біоінженерія»,

Детальніше...
Top