Кафедра органічної та фармацевтичної хімії

історія кафедри naukova robota навчальні дисципліни навчально-методичні видання

emblema fakulteta2Адреса кафедри:
вул. Преображенська, 24, Одеса, 65026, Україна.
телефон: (048) 726 84 56

• Сазонов Кирило
  • Шкодовська Марія
  • Бенет Станіслав

Кафедра забезпечує викладання обов'язкових та вибіркових курсів для здобувачів освіти факультету хімії та фармації, які навчаються за спеціальностями 102 «Хімія», 014 «Середня освіта (Хімія)», 226 «Фармація, промислова фармація», а також для здобувачів біологічного факультету.

Стажування та підвищення кваліфікації викладачів кафедри

Викладачі кафедри органічної та фармацевтичної хімії постійно підвищують рівень педагогічної і наукової підготовки, опановуючи новітні освітні технології та методи викладання, а також набувають досвід науково-дослідної діяльності, шляхом стажування у провідних ЗВО (Куявський університет (Польша, м. Влоцлавек), Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка; Львівський національний університет імені Івана Франка; Фізико-хімічний інститут імені О. В. Богатського НАН України).

Грамоти та Відзнаки викладачів кафедри