Кафедра органічної та фармацевтичної хімії

історія кафедри naukova robota навчальні дисципліни навчально-методичні видання

emblema fakulteta2Адреса кафедри:
вул. Преображенська, 24, Одеса, 65026, Україна.
телефон: (048) 726 84 56

Завідувач кафедри –
Шевченко Ольга Володимирівна,
Scopus Author ID 7103114409

Викладачі кафедри:

Анікін

Анікін Валерій Фомич,
Scopus Author ID 16462030000

Ішков Юрій Васильович,
Scopus Author ID 6701368503

Ведута

Ведута Віра Василівна,
Scopus Author ID 6507987336

Федько

Федько Надія Федорівна,
Scopus Author ID 12783407500

Федорова Галина Володимирівна,
кандидат хімічних наук, доцент

Рівень наукової та професійної активності НПП (згідно постанови КМУ від 30 грудня 2015 р. № 1187)

Навчально-допоміжний персонал:

• Іскокова Ірина Олександрівна  – зав. лабораторією
  • Сульженко Наталія Олександрівна – фахівець І категорії
  • Ярмолюк Марина Павлівна – хімік

Аспіранти:

• Сазонов Кирило
  • Шкодовська Марія
  • Бенет Станіслав

Кафедра забезпечує викладання обов'язкових та вибіркових курсів для здобувачів освіти факультету хімії та фармації, які навчаються за спеціальностями 102 «Хімія», 014 «Середня освіта (Хімія)», 226 «Фармація, промислова фармація», а також для здобувачів біологічного факультету.

Стажування та підвищення кваліфікації викладачів кафедри

Викладачі кафедри органічної та фармацевтичної хімії постійно підвищують рівень педагогічної і наукової підготовки, опановуючи новітні освітні технології та методи викладання, а також набувають досвід науково-дослідної діяльності, шляхом стажування у провідних ЗВО (Куявський університет (Польша, м. Влоцлавек), Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка; Львівський національний університет імені Івана Франка; Фізико-хімічний інститут імені О. В. Богатського НАН України).

Грамоти та Відзнаки викладачів кафедри