Програма мобільності з Університетом Гданська

🔵 Розпочато приймання заявок на участь у програмі мобільності з Університетом Гданська🇵🇱

🔵 До участі в конкурсі допускаються здобувачі І (бакалаври) та ІІ (магістри) рівнів денної форми навчання спеціальностей «хімія»,

«біоінженерія», «біологія та біохімія», «середня освіта (біологія та здоров’я людини)», «економіка», «філологія», «історія та археологія», «середня освіта (фізика)», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «інформаційні системи та технології», «журналістика», «філософія», «соціологія», «політологія», «психологія», «географія», «право», «менеджмент», «екологія», «науки про Землю», «технології захисту навколишнього середовища», «геодезія та землеустрій», «водні біоресурси та аквакультура».

🔵 Мобільність має бути реалізована в ІІ семестрі 2024–25 навчального року.

🔵 Подати заявку для участі в конкурсі на мобільність можна до 17.09.24

🔵 Деталі за лінком