Приймання заявок на участь у програмі мобільності із University of Gdańsk

🔵 Розпочато приймання заявок на участь у програмі мобільності із University of Gdańsk

🔵 До участі в конкурсі допускаються здобувачі першого (бакалаврського) рівня денної форми навчання спеціальностей«хімія», «біотехнологія та біоінженерія»,

«біологія та біохімія», «середня освіта (біологія та здоров’я людини)»,  «економіка», «філологія», «історія та археологія», «середня освіта (фізика)», «фізика та астрономія», «прикладна фізика та наноматеріали», «математика», «прикладна математика», «комп’ютерні науки», «інформаційні системи та технології», «журналістика», «філософія», «соціологія», «політологія», «психологія», «географія», «право», «менеджмент».

🔵 Мобільність має бути реалізована в першому семестрі 2024–2025 навчального року.

🔵 Подати заявку для участі в конкурсі на мобільність можна до 14 червня 2024 року.