Отримані сертифікати про акредитацію спеціальності 102 Хімія (ОП Хімія та ОП Фармацевтична хімія)

16.05.2024 року Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти України визнало право Одеського національного університету імені І.І. Мечникова готувати бакалаврів за спеціальністю 102 «Хімія» за освітньо-професійними програмами ХІМІЯ та ФАРМАЦЕВТИЧНА ХІМІЯ.

Значна робота була проведена грантами освітніх програм доц. Солдаткіною Людмилою та доц. Щербаковою Тетяною, керівництвом факультету хімії та фармації, а також  викладачами кафедр.

Наші здобувачі вищої освіти одержують якісну освіту, що підтверджено незалежним державним органом!

Факультет хімії та фармації запрошує на навчання за спеціальністю 102 «Хімія» за освітньо-професійними програмами ХІМІЯ та ФАРМАЦЕВТИЧНА ХІМІЯ.