Додаткова реєстрація на іспити в магістратуру та аспірантуру

Розпочався додатковий період реєстрації майбутніх магістрантів та аспірантів для участі в додатковій сесії ЄВІ та ЄФВВ.

 Участь у додатковому періоді реєстрації на вступні випробування у магістратуру та аспірантуру можуть узяти вступники, які не встигли зареєструватися для проходження іспитів.

Реєстрацію здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти очно за умови особистої присутності вступника або дистанційно.

Для успішної дистанційної реєстрації вступник має сформувати комплект сканованих або фотокопій реєстраційних документів та мати кваліфікаційний електронний підпис.

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційний магістр має вказати населений пункт, у якому бажає пройти ЄВІ та ЄФВВ.

Також вступники, які складатимуть ЄФВВ, мають вказати одну або дві назви єдиного фахового вступного випробування (облік та фінанси, право та міжнародне право, економіка та міжнародна економіка, управління та адміністрування, політологія та міжнародні відносини, психологія та соціологія, психологія та педагогіка або інформаційні технології).

У разі успішної реєстрації вступник отримає скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті.

Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку абітурієнт виявить помилки, необхідно буде звернутись до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо вступник зазначив про таку необхідність у заяві-анкеті.

Якщо екзаменаційний листок не надійшов на адресу, зазначену в заяві-анкеті, вступник має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Додатковий період реєстрації триває до 21 червня 2024 року.

БІЛЬШЕ ПРО ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ

Для отримання важливої інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.


Інформація з сайту https://osvita.ua/ 

Top