24-25 квітня відбулися онлайн дні відкритих дверей на факультеті хімії та фармації ОНУ імені І.І. Мечникова.

24-25 квітня відбулися онлайн дні відкритих дверей на факультеті хімії та фармації Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.
Декан факультету доц. Менчук Василь, зам. декану доц. Раскола Людмила, гаранти освітніх програм факультету хімії та фармації проф. Нефьодов Олександр (ОПП Фармація, спеціальність 226 Фармація, промислова фармація) та доц. Щербакова Тетяна (ОПП Фармацевтична хімія, спеціальність 102 Хімія), а також голова НМК факультету доц. Гузенко Олена ознайомили учасників зустрічі з кафедрами факультету, організацією навчального процесу, студентського життя та особливостями вступу у 2024 році.
Доц. Снігур Денис провів екскурсію по аудиторіям та лабораторіям факультету хімії та фармації.