ВСТУП

АДРЕСА ФАКУЛЬТЕТУ ХІМІЇ ТА ФАРМАЦІЇ
вул. Університетська 14, Одеса, 65026, Україна.
Телефон деканату: +38 (048) 723-82-64
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

АДРЕСА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
Французський бульвар 24/26
Тел.: +38 (0482) 68-12-84
Тел: +38 (0482) 68-18-58
Сайт приймальної комісії http://vstup.onu.edu.ua/
Абітурієнт ОНУ Імені І.І. Мечникова, факультет хімії та фармації

 

Інформація для абітурієнтів для вступу:

  • на спеціальність 102 Хімія

    • перший (бакалаврський) рівень вищої освіти (ОПП Хімія)

    • другий (магістерський) рівень вищої освіти (ОПП Хімія)

    • перший (бакалаврський) рівень вищої освіти (ОПП Фармацевтична хімія)

    • другий (магістерський) рівень вищої освіти (ОНП Фармацевтична хімія)

    • третий (PhD) рівень вищої освіти (ОНП Хімія)

  • на спеціальність 014 Середня освіта (Хімія)

    • перший (бакалаврський) рівень вищої освіти (ОПП Середня освіта (Хімія))

  • на спеціальність 226 Фармація, промислова фармація (ОПП Фармація)

    • другий (магістерський) рівень вищої освіти (ОПП Фармація)

 

Foto korpusFoto fakultety

 

Загальна інформація

Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація», галузь знань 22 «Охорона здоров'я»

Шановні абітурієнти та майбутні здобувачі вищої освіти!

На факультеті хімії та фармації Одеського національного університету імені І.І. Мечникова ліцензовано спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація», галузь знань 22 «Охорона здоров'я».

Після навчання випускникам присуджується ступінь «Магістра» та присвоюється кваліфікація «Магістр фармації. Фармацевт»

Сьогодні фармація - науково-практична галузь, яка займається питаннями пошуку, отримання, синтезу, дослідження, застосування, зберігання, виготовлення та реалізації лікарських засобів, а також це ще і затребуваний сегмент бізнесу. Після закінчення університету випускники можуть працювати в аптеках, на аптечних складах, фармацевтичних виробничих підприємствах, фармацевтичних фірмах, митних службах, науково-дослідних установах, контрольно-аналітичних, наукових і судово-медичних експертних лабораторіях та обіймати посади фармацевта, фармацевта-токсиколога, фармацевта-аналітика, завідувача аптекою, завідувача аптечним складом, завідувача аптечної бази, завідувача відділом, завідувача лабораторією, хіміка-аналітика, наукового співробітника фармацевтичної галузі.

На факультеті хімії та фармації Одеського національного університету імені І.І. Мечникова ви зможете здобути професію, яка необхідна завжди і всюди. Професію, присвячену навчанню та вихованню майбутніх поколінь – вчитель хімії. Для покращення матеріальної забезпеченості вчителів і здобувачів освіти, державою були збільшені заробітні плати та стипендії, а також гарантована відпустка влітку. Підготовка вчителів хімії в Одеській області здійснюється тільки на факультеті хімії та фармації ОНУ імені І. І. Мечникова, що надає випускникам можливість гідного та гарантованого працевлаштування за фахом.

Програма підготовки вчителів хімії базується на застосуванні сучасних досягнень психологічної та педагогічної наук; методах і технологіях навчання хімії; теоретичних та практичних знаннях хімії; володінні інформаційними технологіями в освіті; формуванні професійних компетентностей майбутніх вчителів хімії середньої школи нової формації.
До програми підготовки бакалаврів входять наступні складові: загальна психолого-педагогічна, методична, предметно-наукова, а також педагогічна практика у найкращих школах, ліцеях, гімназіях міста.

Здобувачі освіти - хіміки, мають можливість виконувати науково-дослідну роботу у галузі сучасних методик та технологій синтезу, аналізу структури і властивостей речовин, моніторингу та оцінки стану навколишнього середовища під керівництвом досвідчених викладачів та провідних вчених університету.

Після отримання диплому бакалавра за спеціальністю «014 Середня освіта (Хімія)» або 102 «Хімія» можлива подальша підготовка на магістерському рівні. Ви маєте можливість отримати на одному факультеті дві спеціальності та в подальшому працювати, як хіміком (в лабораторіях та на виробництві), так і вчителем хімії.

З переліком спеціальностей для здобуття першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти можна ознайомитися на сторінці: "Спеціальності та освітні програми"

Top